Ю. КОМ
Ю. КОМ
Львов, вул. Личаківська,152

О нас

Ви будуєте на десятиріччя -
пропонуємо співпрацю,
щоб десятиріч було більше!

ТзОВ "Ю.КОМ" засновано у 2000 році.

Компанія є виробником металочерепиці,
профнастилу, водостічних систем
та аксесуарів для даху.

Завод Ю.КОМ знаходиться у
Львівській області (с. Бучали, Городоцький район).

Ми працюємо із металургійними комбінатами без посередників і виготовляємо продукцію виключно з високоякісної сталі провідних світових виробників:

ArcelorMittal (Бельгія)
Florian (Польща)
Thyssen Krupp (Німеччина)
Corus (Англія)

Водостічна система нашого виробництва є надійною і простою в монтуванні, має різні діаметри та кольори.

Дерев'яні елементи для даху Ю.КОМ виготовляє на власній пилорамі, використовуючи лише якісну карпатську деревину.

Аксесуари для даху за привабливими цінами досконало завершать Вашу покрівлю.

Супутні матеріали:
утеплювач Rockwool, гідро - пароізоляція Juta, шурупи Hamar, ущільнювачі, бітумні стрічки Plastter, фарби завжди наявні на складі.

Кваліфіковані працівники компанії нададуть грамотні консультації, якісно та швидко проведуть заміри і розрахунок даху з виїздом на об’єкт.

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці.

Товары / Услуги:

Продукцiя МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ Металочерепиця - найбільш популярний покрівельний матеріал. Порівняно з іншими сучасними покрівлями металочерепиця виграє своєю оптимальністю. Серед розмаїття кольорових відтінків металочерепиці завжди можна вибрати той, що пасуватиме до ко ПРОФНАСТИЛ Профнастил - це стіновий, покрівельний або несучий матеріал (в залежності від характеристик) для облаштування зовнішніх огорож, стін, дахів, перекриття. Застосування профнастилу значно спрощує і здешевлює будівництво. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ Водостічна система ЮКОМ - якісна і недорога, є надійною і простою в монтуванні. Широка гама кольорів металевих водостоків дозволяє підібрати їх під любий колір фасаду чи даху АКСЕСУАРИ Аксесуари для даху за привабливими цінами досконало завершать Вашу покрівлю. Всі елементи виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям чи без нього. ЮКОМ пропонує повний комплект елементів, необхідних для даху ПИЛОМАТЕРІАЛИ Виготовляємо і реалізуємо пиломатеріали будь-яких розмірів за індивідуальним замовленням. Дерев'яні елементи для даху ЮКОМ виготовляє на власній пилорамі, використовуючи лише якісну карпатську деревину ПІДПОКРІВЕЛЬНІ ПЛІВКИ Дахові плівки призначені для захисту внутрішніх приміщень будівель та споруд від дії вологи, забезпечуючи необхідну гідроізоляцію. Крім того, плівки захищають елементи покрівлі від дії пари,і забезпечують вихід водяної пари назовні ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ Мінвата – це якісний екологічно чистий утеплювач, теплоізоляційні властивості якого грунтуються на тому, що в структурі використовуваної для утеплення речовини знаходиться безліч повітряних бульбашок, що стають непереборною перешкодою на шляху холоду ЗАСОБИ КРІПЛЕННЯ Самонарізи - це якісний різновид шурупів. Головна відмінність-вони на відміну від шурупів самостійно формують різьбу в момент входження в матеріал. Вибираючи самонарізи, бажано детально вивчити всі фактори, що їх характеризують МАНСАРДНІ ВІКНА Мансарда - вимагає чіткого раціонального підходу до організації інтер'єру і в першу чергу до освітлення. Мансардні вікна дозволять зробити Вашу мансарду зручним місцем для помешкання, відпочинку або роботи. СУПУТНІ ТОВАРИ Для повної комплектації Вашого даху, компанія ЮКОМ пропонує супутні матеріали

Город:

Львов, Львовская область

Адрес компании:

вул. Личаківська,152

Телефон: